Motto: V životě můžete dosáhnout čehokoliv, máte-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit plán  a vůli dotáhnout ten plán do konce

 

POZNEJTE  6  OSVĚDČENÝCH TIPŮ, JAK DOSÁHNOUT USKUTEČNĚNÍ SVÝCH SNŮ

 

Poctivost nebo podvod? Co je klíčem k úspěchu?

man-1197231_640.jpg

Je to zřejmě dobou, nicméně většina lidí je názoru, že k dosažení úspěchu je nutné být nečestný a nepoctivý. Krást, podvádět, manipulovat s lidmi atd.

Prostě, že poctivý je jen blbec…

Není se čemu divit – vždyť všechna média nám stále a stále předkládají zprávy o různých podvodech, korupci, vytunelovaných firmách, nepoctivých podnikatelích a bohatých zlodějích.

Skutečně málokdy člověk uslyší zprávu o slušných, poctivých a úspěšných lidech. Někdy se skutečně zdá, jako by takoví u nás vůbec nebyli…

Může si však říkat každý, co chce, nicméně žijeme ve světě, kde platí vesmírné zákony. Když kupříkladu zakopnete, spadnete dolů a nikdy nepoletíte nahoru. Zákony gravitace možná neplatí ve vesmíru, „u nás dole“ však jsou stále platné.

A tak věřte i „zákonu“ -  jak kdo zaseje, tak také sklidí. Můžeme jej neuznávat, nebo dokonce popírat, ale prostě stále platí, stejně jako řada dalších.

Vezměte si třeba tohle:

Nastoupili byste do práce k člověku, o němž je všeobecně známo, že je podvodník a vydřiduch? Nevím, jak Vy, ale já určitě ne! Protože bych byl každý měsíc před výplatou v nejistotě a stresu, zda dostanu své vydělané peníze a budu moci zabezpečit rodinu.

Anebo naopak – který zaměstnavatel by rád přijímal podvodníky a lemply? Asi žádný, protože takoví by mu brzy dopomohli k bankrotu.

Nebo pokud máte našetřené peníze a chtěli byste je zhodnotit – na koho se obrátíte? Určitě na člověka, instituci nebo fond, který má dlouhodobě dobré jméno, kredit, zkušenosti.

Pochybuji, že rozumný člověk svěří peníze člověku, který Vám sice bude slibovat, že peníze zhodnotí několikrát lépe, ale o kterém je známo, že veškeré peníze, které dostane do rukou, skončí v automatech…

Je to smutné, nicméně podvody, krádežemi a nečestným způsobem lze stále zbohatnout či získat velké peníze.

Avšak dá se tohle považovat za úspěch? Opravdový úspěch totiž znamená úplně něco jiného:

1/ Být bohatý, a to nejenom na peníze, ale hlavně na vlastní schopnosti, rodinu, přátele, zdraví, zážitky atd.

2/ Být šťastný. Avšak štěstí není škodolibá radost, že se mi podařilo někoho obelstít, napálit, podvést či okrást. Nepramení ani z uspokojení ovládat někoho jiného či vychloubat se prací, kterou někdo jiný vykonal.

Pravé štěstí – to je ryzí pocit, který ve Vás vytryskne, když si něco opravdu zasloužíte, když se něco podaří vašim úsilím či překonáte sami sebe. Nebo když máte kolem sebe řadu přátel díky Vaší nesobecké povaze a nesobeckým vztahům.

Naskýtá se otázka. Může mít vůbec nepoctivý, neslušný, zlý a manipulující člověk skutečně přátele? A může být takový člověk opravdově šťastný?

Odpověď je záporná! Prostě sklízí hořké plody toho, co zasel…

Předpokladem a základním kamenem skutečného úspěchu je správný charakter!

Proto chcete-li skutečně dosáhnout úspěchu, musí být Vaše prvotní úvaha o tom, jakým člověkem chcete být.

K bohatství vedou dvě cesty, ze kterých si můžete vybrat – dobrá a špatná.

K úspěšnému životu vede cesta jen jedna…!!!

lacrosse-1396899_1280.jpg

6 tipů k šťastnějšímu životu

Nečekejte, až vám život proklouzne mezi prsty, a pusťte se do splnění svých snů

 

6 UŽITEČNÝCH TIPŮ, JAK NESNÍT O SVÉM ŽIVOTĚ, ALE ŽÍT SVÉ SNY

Motto: Nezměníte politiku, jiné lidi, ani počasí, ale můžete změnit sebe. Třeba i tím, že se pustíte do plnění svých snů.