Motto: V životě můžete dosáhnout čehokoliv, máte-li odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit plán  a vůli dotáhnout ten plán do konce

 

POZNEJTE  6  OSVĚDČENÝCH TIPŮ, JAK DOSÁHNOUT USKUTEČNĚNÍ SVÝCH SNŮ

 

Obálka pohádky.jpg
SKM_C454e15081707370_0001.jpg

Železniční pohádky

Svět pohádek – to jsou povětšinou princezny, princové, draci, čertové, čarodějnice…

My jsme dali šanci úplně jiným postavám. Hrdiny pohádek jsme rozšířili kupříkladu o bláznivého jelena, lechtivou lokomotivu, nádražní myšky, neposlušný motoráček a další. Dali jsme dětem další z pohádkových hrdinů.

Železniční pohádky je kniha 14 pohádek o mašinkách, pasažérech na železnici, železničářích a zvířátkách ve stanicích i na trati. Věříme, že kniha je pro malé čtenáře pohlazením na duši, aby pohádky děti nejen pobavily a zaujaly, ale taktéž poučily. Proto pohádky přináší i určitá poselství a poučení pro malé posluchače a začínající čtenáře. Třeba o tom, že děti i zvířátka by měli poslouchat své rodiče, že rozpustilost a neposlušnost může mít své následky, že laskavost ke zvířátkům se lidem vrátí. A třeba i o tom, že není radno předčasně hodnotit žádného člověka. I ten nejvíce podceňovaný může v rozhodujících chvílích učinit velké věci a třeba zachránit život druhému.

V knize jsou krásné ilustrace paní Kateřiny Ročkové, která přes svoji skromnost má velký talent vystihnout to nejpodstatnější z příběhu a pomocí svých obrázků dala knize ten správný půvab.

Na konci každé z pohádek je kvízová otázka pro pozorné čtenáře a posluchače.

Kniha železničních pohádek se líbí celé rodině. Máme doma mnoho pohádkových knih a můj syn si vždy vyžádal tuto knihu pohádek. Pohádky jsou zajímavé, čtivé a s hezkou pointou, doporučuji všem.

Pavel Kupka

Moje žena je učitelka v mateřské škole a Železniční pohádky vzala tam. Děti si pohádky doslova zamilovaly.

Miloš J.

Moc a moc doporučuji knihu Železniční pohádky. Jsou krásně napsané a mají úžasné ilustrace, které zaujmou každého prcka. Naše malá je z pohádek o mašinkách nadšená.

Alena Lapčíková

Železniční pohádky jsou milé příběhy spojené s poučením a skvěle se hodí jako povídání na dobrou noc. Za dobrý nápad považuji i otázky na závěr každé kapitoly, které pomáhají udržet pozornost čtenáře i posluchače. 

Vilém Veselý
image-proxy.jpg

 

Potěšte své děti knihou, která je zajisté zaujme a získá si jejich oblibu. Věříme, že se jim budou zamlouvat i noví hrdinové, které zřejmě zatím z pohádek neznají.

Kniha má 104 vázaných stran a pevnou vazbu formátu A4.

Cena včetně poštovného a balného je 280 Kč.

Knihu je možné si objednat na formuláři níže. Na uvedený email Vám zašleme fakturu s údaji pro platbu.

 

Objednávka knihy

6 tipů k šťastnějšímu životu

Nečekejte, až vám život proklouzne mezi prsty, a pusťte se do splnění svých snů

 

6 UŽITEČNÝCH TIPŮ, JAK NESNÍT O SVÉM ŽIVOTĚ, ALE ŽÍT SVÉ SNY

Motto: Nezměníte politiku, jiné lidi, ani počasí, ale můžete změnit sebe. Třeba i tím, že se pustíte do plnění svých snů.